Angličtina pro začátečníky

Angličtina onlineAngličtina pro začátečníky – Na této stránce najdete odkazy na gramatiku, která je potřebná zejména pro začátečníky. Je zde několik jednodušších gramatických jevů, které budeme postupně rozšiřovat. Jakmile budete mít pocit, že jste úroveň Angličtina pro začátečníky zvládli, není nic jednoduššího, než přejít do další úroveň, Angličtina pro mírně pokročilé.

Angličtina pro začátečníky – odkazy na gramatiku

anglina.uNas.cz - angličtina zdarma angličtina pro začátečníky
anglina.uNas.cz – angličtina online a zdarma angličtina pro začátečníky

Testy – angličtina pro začátečníky (úroveň A1 – Elementary)

Následující testy Vám mohou pomoci prověřit výše nabyté znalosti. Testy jsou zdarma a správné výsledky se zobrazí ihned po odkliknutí OPRAVIT TEST na konci každého testu. Zároveň je můžete zkoušet tak dlouho, dokud Vás to bude bavit, nebo dokud si nebudete gramatikou dokonale jistí.

Slovíčka, která se mohou hodit roztříděná dle témat

BodyJobTimeSchoolHouseGeographyFruitFoodFamilyColorsClothesSportWeatherRestaurantShapesMammalFurnitureMoneyBirdAnimalHealthVegetableScienceToolsTreeBathroomKitchenFlowerFarmFishMathPlantHolidayCarCelebrationAmphibianArtSeaCookingCharacterFeelingsBuildingsPostCampingSpaceKingdomElementsCountryTransport99 most common english words

Potřebujete vyřešit úkoly do matematiky a nevíte si rady – matematika online Vám pomůže!

    • Matematika online na Math.Kvalitne.cz – matematika pro základní i střední školy + příprava na maturitu a přijímačky na vysokou školu.